Aktualijos | Lietuva | 4 min.

Didžiausių šalies viešbučių SPA centrai kol kas atsisako galimybių paso privilegijų

Greta Burlėgaitė
2021 m. gegužės 28 d. 06:31
Spa. | Greta Skaraitienė

Didieji šalies viešbučiai tikina kol kas nesinaudojantys galimybių pasu, kuris atveria galimybę jį turintiems klientams pasimėgauti visomis SPA paslaugomis neribojant lankytojų kiekio. Anot viešbučių vadovų, kol kas per mažai asmenų turi galimybių pasą, todėl neverta tik šiems asmenims leisti naudotis viešbučių sveikatingumo paslaugomis. 

„Galiu jus informuoti, kad galimybių pasas pas mus nėra naudojamas, viešbutis priima visus svečius, tiesiog svečiai yra priimami pagal esamą kvadratūrą“, – Alfa.lt sakė vieno prabangiausių sostinės viešbučių „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ atstovė.

Per mažai žmonių, turinčių galimybių pasą

Verslininkams palikta teisė pasirinkti iš dviejų galimų variantų – į viešbučių SPA centrus priimti klientus tik su galimybių pasais neribojant lankytojų kiekio arba priimti klientus, neturinčius galimybių pasų, tačiau ribojant vienu metu patalpoje galinčių būti asmenų skaičių pagal numatytus ploto vienam asmeniui reikalavimus.

„Tiek prieš pandemiją, tiek dabar mūsų SPA buvo ir yra labai orientuotas į privatumą. Pas mus nėra masinių grupių, kurios eina į sporto salę ar SPA paslaugas. Mūsų masažo kabinetai yra skirti vienam arba dviem žmonėms. Dar iki pandemijos pradžios ribojome žmonių skaičių, tai mums tokių labai didelių pasikeitimų kaip ir nėra. Tad turbūt būtų galima sakyti, kad mes nepasirinkome galimybių paso, o ribojame vienu metu patalpoje galinčių būti asmenų skaičių pagal numatytus karantino reikalavimus“, – tikino viešbučio „Hotel Pacai“ vadovė Rūta Pulkauninkaitė-Macikė.

Anot prabangaus sostinės viešbučio direktorės, kol kas yra per mažai žmonių, turinčių galimybių pasą, todėl juo viešbutis ir nesinaudoja. 

„Pasikeitė tai, kad dabar visur reikia išankstinės registracijos, nes labai stengiamės stebėti, kad žmonės nesusiburtų į vieną vietą, nesusitiktų. Taip pat dezinfekuojame patalpas po kiekvieno vizito ir išlaikome tarpus tarp tų vizitų. Kol kas galimybių paso beveik niekas neturi, tai puikiai matyti iš viešbučio restorano veiklos. Galiu pasakyti, kad, deja, nėra labai daug žmonių su galimybių pasu, visi renkasi lauke valgyti, kai oras leidžia“, – sakė „Hotel Pacai“ vadovė.

Viešbutis „Pacai“. | Organizatoriai

Reklamos iš galimybių paso nedarys

Vilniaus centre įsikūrusio viešbučio „Best Western“ vadovas pasirinko kiek kitokią taktiką. Anot Alvičio Lukoševičiaus, galimybių pasu klientai gali pasinaudoti, tačiau nėra pamirštami ir jo neturintys.

„Teikdami sveikatingumo paslaugas galimybių pasu kol kas nesinaudojame, bet nusprendėme, kad pagal klientų poreikį mes leisime, jei jiems reikės, tačiau reklamos iš to, kad tik su galimybių pasu pas mus galima, mes nedarysime. Jei bus klientų, kurie sakys, kad nori pasinaudoti galimybių pasu, tuomet mes jam sudarysime tokias galimybes ir tokiam klientui viskas bus atidaryta, bet šiaip viskas vyks pagal karantino reikalavimus ribojant žmonių skaičių“, – Alfa.lt sakė Vilniaus viešbučio „Best Western“ direktorius. 

„Naudosime abu variantus“ 

Birštone įsikūrusio viešbučio „Royal SPA Residence“ rinkodaros direktorius pabrėžė, kad bent jau kol kas SPA centras naudosis abiem Vyriausybės pateiktais variantais. Esą norintys pasinaudoti galimybių paso privilegijomis galės tai padaryti.

„Naudosime abu variantus. Jei ateis asmuo su galimybių pasu, jam bus suteiktos tos paslaugos, pavyzdžiui, apie vandens parką kalbant, o jei asmuo neturės jo, tuomet bus testo atlikimas ir tada jau bus taikomi tie karantino ribojimai. Bandysime abi puses patenkinti, bet bus reguliuojami srautai, bus taikomos paslaugos ir pagal tą kodą tam, kuris turės tą galimybių pasą“, – teigė viešbučio „Royal SPA Residence“ atstovas.

Primename, kad pirmadienį visoje Lietuvoje jau pradėjo galioti galimybių pasas, kuris paskiepytiems nuo COVID-19, ja persirgusiems ar neigiamą testo rezultatą turintiems asmenims atveria kelią pasimėgauti kiek švelnesnėmis karantino sąlygomis.

Royal SPA Residence.
ALFA.TV REKOMENDUOJA
Straipsnio komentarai (1)
 .