Aktualijos | Lietuva | 2 min.
Gyvenimo ritmu. Ar demokratija pasmerkta žlugti?
2024 m. sausio 21 d. 16:59
Nors demokratija yra dažnai giriama kaip politinių sistemų viršūnė, ji neapsieina be skeptikų ir kritikų.
Kritikai nenustojo kalbėti apie demokratijų trapumą, o klausimas, ar demokratija pasmerkta žlugti, buvo nuolatinių diskusijų objektas. Ši problema išryškėja ypač pastaraisiais metais, kai pastebimas didelis nusivylimas ir nepasitenkinimas demokratija.
Apie visa tai kalbamės su VU TSPMI dėstytoju Algimantu Jankausku.
ALFA.TV REKOMENDUOJA
Straipsnio komentarai (3)
Blogiausia tai,Prieš 432 d.Kad turintys gerus viešųjų ryšių specialistus, sugeba paveikti rekiama linkme žemesnio intelekto rinkėjus, žadėdami jiems tai, ko rinkėjai nori, nes jiems nesvarbu, kad tai pasiekti neįmanoma.
SanskritasPrieš 433 d.Ant žemės plutos faktiškai turime du valdymo būdus - demokratinį ir tironokratinį, o visa įvairovė tik jų variacijos. Tame tarpe yra pusiau demokratijų ir daugiau ar mažiau švelnesnių režimų. Viskas.
.