Sportas | Autosportas | 3 min.

Utenos miesto šventėje R. Šeinauskas pagerino Lietuvos rekordą

Alfa.lt
2024 m. rugpjūčio 23 d. 11:45
Renaldas Šeinauskas. | Organizatoriai

Ketvirtadienį Utenoje prasidėjo 763-iojo miesto gimtadienio renginiai. Šventinio savaitgalio ciklą čia pradėjo Renaldas Šeinauskas, kuris visų uteniškių ir miesto svečių akivaizdoje pasiekė naują – jau aštuntąjį asmeninį Lietuvos rekordą.

Renginyje netrūko ir kitų atrakcijų, kurias išmėginti šansą turėjo ir žiūrovai.

Lenktynininkas R. Šeinauskas Utenos miestui šiemet nusprendė padovanoti naują Lietuvos rekordą, kurio metu stovima ant automobilio stogo, kai tuo metu pati transporto priemonė suka „saulutes“ aplink savo ašį. Iki šiol kaskadininkas tokį triuką buvo atlikęs Palangoje ir tuomet išsilaikė šešis ratus. Šįkart gausios publikos minios akivaizdoje jam ant BMW stogo pavyko išstovėti net 9,5 „saulutės“, taip užfiksuojant naują Lietuvos rekordą.

Gausiomis publikos ovacijomis ir aplodismentais pasveikintas R. Šeinauskas po pagerinto rekordo neslėpė, kad jį pasiekti Utenoje buvo ne menkas iššūkis ir vienu metu jau atrodė, kad planas nepavyks.

„Rekordas pavyko, tačiau į aikštelę, kurioje vyko šis triukas, atsivežėme ir daugiau technikos, kurią norėjome parodyti. Taigi, liko mažiau vietos pačiam sukimuisi aplink savo ašį. Galima sakyti, kad patys prisistatėme sau kliūčių. Jau ties kokia penkta „saulute“ pamačiau, kad nevairuojamas BMW artėja prie kito mūsų automobilio, prie rampos. Galvojau, kad teks stabdyti bandymą, bet viskas pasisekė sklandžiai ir tos vietos pakako. Pirminis planas buvo apsukti aštuonias saulutes, bet sugebėjau padaryti devynias su puse. Džiaugiuosi, kad pavyko, sulaukiau daug sveikinimų, mačiau daug šypsenų, buvo tikrai smagu savo gimtajame krašte pasiekti naują rekordą“, – sakė Renaldas.

Naujo Lietuvos rekordo siekimas nebuvo vienintelė R. Šeinausko dovanota pramoga žiūrovams. Publika čia išvydo ir motoakrobato Luko Skruzdės pasirodymą, kuris kartu su R. Šeinausku aikštelėje išdarinėjo įvairiausius triukus. Galiausiai renginį vainikavo dar vienas R. Šeinausko triukas – važiavimas su kitu BMW ant šoninių dviejų ratų.

Beje, prisijungti kartu į ekipažą lenktynininkas pakvietė ir du šio renginio žiūrovus bei komentatorių. Visi jie po važiavimo šonu ir sėkmingo nusileidimo neslėpė gerų emocijų ir gyrė R. Šeinauską už profesionalumą.

R. Šeinauskas su savo „RR Team“ komanda Utenos miesto šventėje dalyvaus ir toliau. Šeštadienį juos bus galima išvysti Aušros gatvėje vyksiančioje technikos ekspozicijoje.

ALFA.TV REKOMENDUOJA
Straipsnio komentarai (2)
htyPrieš 231 d.
čia mirę visi :) žiūrim t.markelevičiaus youtube ir matom , kad seinauskas užfiksavo savo bnv, išlindo per langą ir išsilaikė 9,5 rato ant stogo , sulindo atgal į kabinetą. Keleivio vietoje pro zapas sėdėjo draugė
 
figPrieš 233 d.
ei rašytojai , tai kas vairavo, kai šeinauskas stovėjo ant stogo ?
 
Jūsų vardas
Jūsų nuomonė
 .

Nepalaužiami: iš 15 taškų deficito per dvi minutes išlipę jonaviečiai pratęsime parklupdė uteniškius
Krepšinis | 4 min.
„Liberty Media“ gali parduoti „Formulę 1“ 2026 m.
Autosportas | 2 min.
M. Paulavičius atskleidžia artimiausius 2025 m. sezono planus: startas „Carta Rallye“ varžybose Maroke
Autosportas | 3 min.
„Regitra“ išgirdo būsimų vairuotojų prašymą – pristatė vairavimo mokyklų statistiką
Lietuva | 2 min.
Aukštadvaryje startuoja „Rotax Max Challenge Lithuania“ kartingo varžybų sezonas: kas laukia dalyvių ir žiūrovų?
Autosportas | 4 min.
Lietuvos ralio čempionatas po ilgos pertraukos sugrįš į Ukmergę
Autosportas | 4 min.
Baltijos šalių čempionatas šį sezoną pažers naujienų
Autosportas | 6 min.
Mirė buvęs ilgametis Lietuvos nacionalinio dramos teatro vadovas Pranas Treinys
Kultūra | 3 min.
Utenoje sulaikytas pareigūnę sužalojęs vyras
Nusikaltimai ir nelaimės | 2 min.
„Uniclub Bet-Juventus“ dramatiškai išvargo pergalę prieš autsaiderius
Krepšinis | 3 min.
„Rally Visaginas 2025“ iš dalyvių pareikalaus ištvermės ir susikaupimo
Autosportas | 3 min.
„CFMOTO Thunder Racing Team“ nutraukė ilgametį „Yamaha“ karaliavimą lenktynėse
Autosportas | 3 min.
Startuoja registracija į Lietuvos virtualaus ralio čempionatą „Lithuanian Rally4 eTrophy“
Autosportas | 4 min.
„Wolves Twinsbet“ vargais negalais palaužė uteniškius
Krepšinis | 3 min.
Mirė „Formulės 1“ komandos savininkas, M. Schumacherį atradęs Eddie Jordanas
Autosportas | 2 min.
Dominavęs „Nevėžis-Optibet“ skaudžiai smogė svečiams iš Utenos
Krepšinis | 3 min.
Utenoje neblaivus pareigūnas trukdė moteriai pastatyti automobilį
Nusikaltimai ir nelaimės | 2 min.
„Formulė 1“: ar baigsis M. Verstappeno dominavimas?
Autosportas | 3 min.
Utenos ekipos „Legionierių teste“ – lietuviškoji geografija ir sunkiai perkandamas kalbos išbandymas
Krepšinis | 2 min.
Paskelbti geriausi „Ladies Go“ vairuojančių moterų ekipažai bei sezono misija – nugalėtojas sveikino ir B. Vanagas
Autosportas | 5 min.