Dėmesio! Jūs skaitote diskusijų skiltį. Nuomones rašo Alfa.lt portalo skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi Alfa.lt redakcijos nuomonės.
Ką pasakys prokuroraiPrieš 48 d.Kasčiūnas pasirašė kontraktą pirkti 27 vnt. “Boxer" už vieno kainą - 14 mln. Eur , kai tuo tarpu tanko “Leopard” kaina - 8mln. Eur. Tai tikra tiesa. Pasirašytas kontraktas pirkti 27 vnt. “Boxer” už 370 mln. Eurų. Pagoglinkit internete, tautiečiai. 2016 m. už 390 mln. nupirko 88 vnt. 1 Vnt- 4 mln. Dabar pirks Trigubai brangiau!!! Paauglių lygio žaisliukų. Auksinė afera ar ne? Du šimtai Milijonų daugiau. Kodėl? Ar Lietuviai nesupranta? Kodėl už kažkokį aštuonratį su patrankėle mokami už vieną 14 MILIJONŲ? Palyginimui- nauja 700 vietų mokykla Klaipėdoje kainavo - 20 milijonų. Ar 2 patrankėlės vertos Mokyklos? Ar taip leidžiami Lietuvos Biudžeto pinigai?
+1
!Prieš 48 d.Teisingas ir logiškas prokuratūros sprendimas!
-2
NuomonėPrieš 48 d.Matyt, prokuratūros nuomone, geriau būtų buvę, jeigu ta pakvaišėlė, kėlusi grėsmę aplinkiniams, kurią sūnūs paliko be priežiūros, būtų kirviu ar kastuvu sukapojusi kelis medikus ir policininkus.
+2
PritariuPrieš 48 d.Teisingas žingsnis ginat viešą interesą ir visuomenės saugumą. Profesionalumas- to tikiuosi iš valstybės pareigūnų
-6