Sportas | Krepšinis | 3 min.

Nerezultatyvioje kovoje panevėžiečiai pratęsė „Neptūno“ kančias

Alfa.lt
2025 m. sausio 11 d. 19:21
 | Rokas Lukoševičius / Betsafe-LKL

Pralaimėjimų liūne skendusių ir turnyrinėje lentelėje viena šalia kitos žengusių ekipų dvikovoje pergalę šventė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (7/8). Nenado Čanako auklėtiniai išvykoje po permainingos ir nerezultatyvios kovos 63:56 (18:15, 10:20, 15:13, 20:8) pranoko KlaipėdosNeptūną“ (6/9) ir nutraukė trijų pralaimėjimų seriją, besitęsusią ilgiau nei mėnesį.

Tuo metu klaipėdiečiams tai – jau šeštoji nesėkmė paeiliui, pergalės skonį paskutinį sykį jie jautė dar lapkričio viduryje.

Panevėžio komanda nežymiai geriau pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje nuolat turėjo šiokį tokį pranašumą. Po dešimties minučių svečiai pirmavo 18:15. Antrajame ketvirtyje ant parketo vyko nerezultatyvi kova, o klaipėdiečiai sulig dviem Nate'o Johnsono tritaškiais išsiveržė į priekį (21:20) ir pamažu perėmė rungtynių kontrolę – pertrauką jie pasitiko jau pirmaudami 35:28.

Antroje mačo dalyje šeimininkai tęsė pradėtus darbus ir pirmąsyk nutolo dviženkliu skirtumu (41:31). Panašų atotrūkį „Neptūnas“ išlaikė beveik visą trečiąjį kėlinį, bet jo pabaigoje Martynas Varnas savo 5 taškų atkarpa perpus nubraukė varžovų triūsą (41:46). Prieš lemiamą susitikimo atkarpą uostamiesčio ekipa negalėjo jaustis ramiai – 48:43.

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje Oleksandras Kovliaras inicijavo savo komandos spurtą 10:0 ir arčiau pergalės atsidūrė jau „7bet-Lietkabelis“ (53:48). Nors klaipėdiečiai priartėjo per vieną tašką (52:53), Martynas Pacevičius užsidirbo penktąją pražangą. Likus kiek mažiau nei 3 minutėms Desure'as Buie darsyk grąžino savo komandai minimalų pranašumą (55:54). Arnas Beručka per dvi atakas realizavo tik vieną baudą iš keturių, o Manto Rubštavičiaus dvitaškis prieš paskutinę minutę atstatė pusiausvyrą (56:56). Netrukus jis smeigė ir svarbų tritaškį (59:56) bei išprovokavo D. Buie nuobaudą puolime. Pergalę taikliomis baudomis įtvirtino Dovis Bičkauskis.

Ryškiausiai nugalėtojų gretose spindėjo O. Kovliaras. Ukrainietis su 18 taškų ir 17 naudingumo balų buvo rezultatyviausias ir naudingiausias susitikimo žaidėjas. Jam geriausiai talkino M. Rubštavičius, pelnęs 11 taškų (3/7 trit.). Svečiai vertėsi be Danieliaus Lavrinovičiaus.

Pralaimėjusiems neužteko amerikiečių trijulės, pelniusios iš viso 30 taškų: 11 pelnė Zane'as Watermanas, 10 – D. Buie, o 9 – N. Johnsonas.

„Neptūnas“: Zane'as Watermanas 11, Desure'as Buie 10, Nate'as Johnsonas 9, Tomašas Pavelka, Mindaugas Girdžiūnas ir Mylesas Hessonas po 6.

„7bet-Lietkabelis“: Oleksandras Kovliaras 18, Mantas Rubštavičius 11, Dovis Bičkauskis 8, Paulius Danusevičius 7.

ALFA.TV REKOMENDUOJA
Straipsnio komentarai (0)
 .

Advokatas: K. Bartoševičiui siūloma 10 metų laisvės atėmimo bausmė yra neproporcinga
Teismai | 2 min.
I. Udovickio „Hasenberg“ ginče su Lietuva Vyriausybė advokatams skyrė 100 tūkst. eurų
Klaipėda | 2 min.
Aštuoniasdešimt „Žalgirio“ metų: aktyvaus komandos palaikymo istorija
Krepšinis | 4 min.
Panevėžyje atidarytas naujas „Volvo Lietuva“ sunkvežimių centras
Transportas | 4 min.
„Naftos grupei“ iškelta bankroto byla
Teismai | 2 min.
Mėnesio epizodų dešimtuke – paskutinių sekundžių metimai, įspūdingi blokai ir dėjimai į krepšį
Krepšinis | 2 min.
Klaipėdoje sustabdytas teisės vairuoti neturintis vyras pareigūnams siūlė kyšį
Nusikaltimai ir nelaimės | 2 min.
Miestui, gamtai ir žmogui: Klaipėdos uosto direkcija – atsakingiausia metų įmonė
Klaipėda | 2 min.
Lietuvos bėgimo taurės etapo Panevėžyje nugalėtojas paaiškėjo tik finišo tiesiojoje
Kitas sportas | 3 min.
Uostamiestyje griežtinama elektrinių paspirtukų naudojimo tvarka: bus ribojamas greitis
Klaipėda | 2 min.
Aplinkosaugininkai nustatė Klaipėdos uostą dyzelinu užteršusį laivą
Aplinkosauga | 2 min.
Klaipėdos rajone į stovintį vilkiką atsitrenkė jaunuolio vairuojamas automobilis ir kelis kartus vertėsi
Nusikaltimai ir nelaimės | 2 min.
Teismas nagrinės klaipėdiečio bylą: jo šuo pavėsinėje stipriai apkandžiojo mažametę
Teismai | 2 min.
Klaipėdos uoste prasideda pirmieji darbai, skirti naujajam Kruizinių laivų terminalui įrengti
Klaipėda | 2 min.
Panevėžio rajone vyras, kaip įtariama, smurtavo prieš mažametį
Nusikaltimai ir nelaimės | 2 min.
Dramatiškame sostinės derbyje – „Ryto“ pergalė
Krepšinis | 3 min.
„Regitra“ išgirdo būsimų vairuotojų prašymą – pristatė vairavimo mokyklų statistiką
Lietuva | 2 min.
Lemiamu momentu atsilaikęs „Žalgiris“ paklupdė panevėžiečius
Krepšinis | 4 min.
G. Pangonis nepripažįsta kaltės dėl aplinkos apsaugos taisyklių pažeidimo Kuršių marių taršos byloje
Teismai | 2 min.
Visuotinį NT mokestį uostamiesčio meras vertina kaip priemonę kamšyti biudžeto skyles
Klaipėda | 2 min.